Marzanna harcerska 2019

Drodzy obywatele wszystkich frakcji!
W metropolii wzniesionej na ruinach Warszawy, rządzonej przez przywódców 5 frakcji od kilkunastu lat, nieprzerwanie panuje zima. Frakcje prowadzą ze sobą krwawe wojny o władzę oraz przeżycie w ciężkich warunkach. Wielki konflikt, podobnie jak wieczna zima są na rękę przywódcom, którzy tylko dzięki panującemu terrorowi trzymają władzę nad frakcjami. Na szczęście grupa niezgodnych, którzy próbują obalić system, otwarcie sprzeciwia się przywódcom i pragnie zakończyć krwawe czasy. Planują oni opracować maszynę, dzięki której uda się przepędzić wieczną zimę. Niestety jest ich za mało i sami nie dadzą rady przywódcom, dlatego potrzebni jesteście Wy – mieszkańcy frakcji! Miasto Was potrzebuje! Potrzebuje bohaterów! Bohaterów, którzy nie boją się zaryzykować życia w walce o pokój, sprawiedliwość oraz nastanie wiosny. Bohaterów, którzy pomogą niezgodnym w ich niebezpiecznej misji. Bohaterów, którzy bez słowa staną do walki o lepsze jutro. Bohaterów, takich jak Wy!
Godzina w której wszystko się rozstrzygnie właśnie wybija! Czy masz odwagę stanąć do walki?

Termin: 22-24.03.2019 r.

Koszt: 60zł/os. (1 darmowy opiekun przypada na 10 harcerzy)
Wpłaty na konto do 8.03
Marzanna Harcerska: 16 1140 1010 0000 2716 8500 1029

Zgłoszenia do 25.02, za pomocą formularza:

Pytania i wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres:

Zobacz nasze wydarzenie na Facebooku!