Kurs przybocznych “Palcem po mapie”

Wyobraź sobie, że możesz wyruszyć w podróż w dowolne miejsce na świecie, nie ogranicza Cię nic prócz naszej planety Ziemi. Jaki kraj, jakie miejsce byś odwiedził…?

Zapraszamy na wspólną podróż podczas Kursu przybocznych “Palcem po mapie” w terminie 6-8 kwietnia 2018r.

Uczestnicy: Kurs jest skierowany do osób pełniących już funkcję przybocznego jak i tych, którzy przygotowują się do jej pełnienia.
Liczba miejsc ograniczona (max. 20 osób) w pierwszej kolejności są przyjmowane osoby z Hufca ZHP Warszawa Wola

Miejsce: Warszawa
Termin: 6-8.04.2018r.
Cena: 85zł (w tym nocleg w szkole, obiad w sobotę, atrakcja programowa w piątek, materiały programowe, pamiątkowy znaczek)

Wpłaty należy dokonać po uzyskaniu potwierdzenia zakwalifikowania się na kurs do 30 marca 2018r. tytułem “DSCZ Kurs przybocznych 2018 imię i nazwisko uczestnika” na konto kształcenia: 82 1140 1010 0000 2716 8500 1005

Zachęcamy środowiska do dofinansowania kursu swojej kadrze :)

Warunki uczestnictwa w kursie:
– złożone Przyrzeczenie Harcerskie
– min. 14 lat (rocznikowo)
– posiadanie min. stopnia wywiadowcy/ tropicielki
– zgoda drużynowego na udział w kursie przesłana na maila: do 23 marca
– wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 23 marca: http://bit.ly/2G2gRg7

Warunki ukończenia kursu:
– udział w całości biwaku
– ukończenie gry podsumowującej z minimalnym wynikiem 70%
– poprawne wykonanie zadań kursowych

Zobacz nasze wydarzenie na Facebooku!

Komenda Kursu:
phm. Magdalena Krakowiak – komendantka