Marzanna harcerska 2018

Mieszkańcy Śródziemia!
Nie raz i nie dwa mroczne siły czarnoksiężnika Marzaurosa próbowały przejąć władzę nad dobrymi mocami naszych krain. Niestety Czarnoksiężnik kolejny raz próbuje ustanowić nowy porządek. Do obrony przed nim nie wystarczą nam już zaklęcia naszych Druidów. Czarnoksiężnik z dnia na dzień rośnie w siłę, planuje wytopić Pierścień Władzy buahaha, który zapanuje nad innymi pierścieniami. Dlatego rodowe pierścienie przechowywane od wieków w totemach należy zniszczyć nim będzie za późno. Stawcie się złym mocom! Zastanówcie się czy na pewno jesteście gotowi aby podjąć walkę. Prawdziwi wojowie Śródziemia muszą wykazać się męstwem, siłą, lojalnością, braterstwem i sprytem.
Zatem Krasnoludy, Elfy, Ludzie, Hobbici, Enty i inne stworzenia, liczymy na Was!

Szczerze oddani
-Wielka dziewiątka nadziei

Do 23 lutego należy wstawić zdjęcie Waszej kompanii na Fb swojej drużyny oraz na wydarzenie, z #Marzanna2018 w strojach obrzędowych, ze zbudowanym przez Was totemem, w którym umieścicie pierścień.

Zgłoszenia:
Do 23 lutego, poprzez formularz: http://bit.ly/2nC6gzK

Do 9 marca drużynowy musi opłacić uczestnictwo w zlocie swojej jednostki.

Koszt: 60zł/os. (1 opiekun przy 10 uczestnikach jedzie za darmo),
Koszt dla spóźnialskich: 70zł/os.
Na konto: Marzanna Harcerska
05 1140 1010 0000 2716 8500 1033

Potwierdzenie przelewu i listę uczestników wraz z numerami ewidencyjnymi drużynowy wysyła na adres:

Koniecznie śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, będą się tu pojawiać przydatne informacje!