Zbiórka wyborcza

Informujemy, że zbiórka wyborcza delegatów na Zjazd ZHP odbędzie się 30.09.2017 r. (sobota) o godz. 10:00 w siedzibie Chorągwi na Piaskowej 4 w Warszawie. Po odbiór mandatów zapraszam od godziny 9:30.

Informujemy również, że lista uczestników zbiórki z czynnym prawem wyborczym dostępna jest w rozkazach:
Przypominamy, że “wnioski w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników zjazdu z głosem decydującym zgłasza się niezwłocznie do właściwego komendanta hufca, tak by ich rozpatrzenie możliwe było przed terminem zjazdu. Po jego rozpoczęciu decyzję w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników zjazdu z głosem decydującym podejmuje komendant chorągwi lub pełnomocnik komendanta chorągwi, powołany zgodnie z pkt 2.”