Wybraliśmy nowe władze hufca

Miło nam poinformować, że obradujący wczoraj Zjazd hufca wybrał nowe władze. Komendantką, na kolejną kadencję, została wybrana hm. Katarzyna Krzak, której pomagać będą:

hm. Sylwia Kierlańczyk (zastępczyni komendanta), phm. Daniel Szatkowski (skarbnik), pwd. Maria Dmowska (członek komendy ds. programu), phm. Joanna Legat (członek komendy ds. wsparcia programowo-metodycznego) oraz pwd. Michał Gietko (członek komendy ds. pracy z kadrą).

W trakcie Zjazdu delegaci udzielili również absolutorium wszystkim członkom poprzedniej komendy, a także wybrali pozostałe władze hufca.

W skład komisji rewizyjnej weszli: hm. Katarzyna Banaszczyk (przewodnicząca), phm. Anna Wąsowska (zastępca przewodniczącej), phm. Magdalena Kwiatkowska, pwd. Barbara Skwarczyńska oraz pwd. Paweł Polcyn.

Sąd harcerski hufca tworzą: hm. Rafał Bajorek, hm. Marcin Bartosiewicz, hm. Krzysztof Pater, hm. Ryszard Wojciechowski oraz hm. Grażyna Zielińska.

Wszystkim osobom wybranym do władz gratulujemy!

Zjazd hufca podjął również dwie uchwały: uchwałę nr 1 w sprawie zapewnienia prawidłowej pracy jednostek hufca metodą harcerską oraz odpowiednią metodykąuchwałę nr 2 w sprawie przyjęcia Program Rozwoju Hufca na lata 2015-2019.