Aniołkowo dla Majeczki

Łączymy siły w obliczu wyzwania! Szczepy 197 WDHiGZ “Empireum” oraz 321 WDHiGZ “Infinitas” zapraszają 11 grudnia (niedziela) na Wielki Piknik Rodzinny “Aniołkowo dla Majeczki“, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie Mai Kuklińskiej – 15-miesięcznej wojowniczki, córki naszych przyjaciół, u której kilka miesięcy temu wykryto nowotwór.

Ania i Łukasz

Ania i Łukasz Kuklińscy to byli harcerze i drużynowi. Ania prowadziła gromadę zuchową w hufcu Praga-Północ, a Łukasz drużynę wędrowniczą w hufcu Warszawa-Wola. Obecnie toczą walkę o zdrowie swojej córeczki. Jako harcerze i przyjaciele nie możemy pozostać obojętni. Dlatego zapraszamy na piknik, który odbędzie się w szkole podstawowej nr 321 (ul. Szadkowskiego 1, Warszawa-Bemowo), w której Łukasz prowadził drużynę.

W programie pikniku m.in.:
– warsztaty artystyczne,
– kącik planszówkowy,
– kącik zabaw dla dzieci,
– pokaz i trening karate,
– gra miejska INO,
– pokaz pierwszej pomocy,
– fotobudka,
– kawiarenka
oraz wiele, wiele innych atrakcji!

Bądźcie z nami 11 grudnia i dołączcie do Armii Majeczki! Dołączajcie do wydarzenia!

Aniołkowo dla Majeczki

Wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank Zachodni WBK
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytuł przelewu: „676 pomoc dla Mai Kuklińskiej”

DotPay i PayPal dostępne na stronie:
www.armiamajeczki.pl