Zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Józefowie

Czuwaj Druhny i Druhowie

Zbliża się okres zimowy czyli deszcz, śnieg i mróz. Jeden z najgorszych okresów dla bezdomnych zwierząt. Jest to również trudny czas dla schronisk, które starają się zapewnić jak najlepsze warunki dla swoich podopiecznych. Jednakże nie zawsze finanse im na to pozwalają.

Pomóżmy im zapewnieniu zwierzętom ciepła i odpowiedniego wyżywienia. Już od jutra rusza zbiórka rzeczy na schronisko, która będzie trwała do końca listopada ( pierwsza tura, a następna do końca grudnia). Dary przekażemy Schronisku Dla Zwierząt w Józefowie. Co zbieramy:

• koce
  • kołdry
  • poduszki
  • ręczniki
  • karmy
  • zabawki
  • gryzaki
  • wszystkie inne rzeczy, które mogą pomóc w przetrwaniu zimy

Zebrane rzeczy w drużynach należy zapakować w karton, podpisać nazwą drużyny i przynieść do hufca.

Również zbieramy makulaturę, która zostanie sprzedana. Za pozyskane w ten sposób środki, zostaną zakupione artykuły i przekazane schronisku.

W razie pytań mail kontaktowy: