Zbiórka hufcowych wędrowników

Zbiórka hufcowych wędrowników

Straszliwa burza rozszalała się na morzu. Ostre podmuchy lodowatego wiatru przeszywały wodę i unosiły w olbrzymich falach, które spadały na plażę, niczym uderzenia młota mechanicznego. Jak stalowe lemiesze orały dno morskie, wyrzucając z niego na dziesiątki metrów od brzegu małe zwierzątka, skorupiaki, małe mięczaki.
Gdy burza minęła, tak gwałtownie jak przyszła, woda uspokoiła się i cofnęła. Teraz plaża była pokryta błotem, w którym zwijały się w agonii tysiące, tysiące rozgwiazd. Było ich tyle, że plaża wydawała się być zabarwiona na różowo.
Zjawisko to przyciągnęło wielu ludzi ze wszystkich stron wybrzeża. Rozgwiazdy były prawie nieruchome. Umierały…

Aby dowiedzieć się dalszej części opowiadania zapraszam wszystkich hufcowych wędrowników (dla jasności: osoby od 16 roku życia do 21) na zbiórkę, która odbędzie się ….- / –. .-. ..- -.. -. .. .- / — -.. / .—- —.. —… —– —– / -.. — / ..— .—- —… —– —– / — .. . .— … -.-. . / .–. — -.. .- — -.– / .– -.- .-. —. – -.-. .*

Razem z komendą chcemy stworzyć przestrzeń dla wędrowników.
Chcemy aby nie zabrakło w niej wyczynu, służby, specjalności (tak, tak będziemy mieć gościa), lasek skautowych i czasu dla Was. 😉

Oprócz wyżej wymienionych rzeczy nie zabraknie prawdziwego ognia i… czeka na Was mała niespodzianka.

Czekamy na zgłoszenia do 3.12.2019 r. – 356 minut po północy: https://bit.ly/33E0rVG


Zachęcamy do udzielenia odpowiedzi w powyższym formularzu nawet w przypadku braku możliwości uczestniczenia w zbiórce.


*W razie kłopotów z rozszyfrowaniem wiadomości prosimy o kontakt.
Pytania, wahania, wątpliwości:

CZUWAJ!