Specjalne potrzeby edukacyjne w pracy z drużyną/gromadą

Specjalne potrzeby edukacyjne w pracy z drużyną/gromadą

Druhny i Druhowie,

Zespół Kadry Kształcącej zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na cykl spotkań „Specjalne potrzeby edukacyjne w pracy z drużyną/gromadą”. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym, jak postrzegają świat osoby w spektrum autyzmu, jak planować aktywności na zbiórkach czy biwakach, by mogły w nich uczestniczyć bez przeszkód także dzieci z nadpobudliwością lub ADHD bądź dowiedzieć się, jak objawiają się zaburzenia depresyjne u dzieci i młodzieży oraz co możesz zrobić, by wspomóc taką osobę jako wychowawca, nie przegap tego warsztatu! Każde spotkanie z cyklu to okazja do posłuchania ekspertki – psycholożki na co dzień pracującej z dziećmi i młodzieżą.

Wszystkie spotkania odbywają się w formie warsztatów online w środowe, marcowe wieczory od 18:00 do 20:00.

Kalendarium spotkań w ramach cyklu:
3 marca: Praca z osobami w spektrum autyzmu (prowadząca: phm. Monika Rieff)
10 marca: Praca z osobami z zaburzeniami zachowania (nadpobudliwość, ADHD) (prowadząca: phm. Izabela Śliwińska)
17 marca: Depresja u dzieci i młodzieży – jak rozpoznawać, jak reagować (prowadząca: hm. Katarzyna Mówińska-Jakubowska, Hufiec Sopot)

Na wszystkie spotkania można zapisać się za pośrednictwem tego formularza. Podczas wysyłania zgłoszenia prosimy również o uzupełnienie ankiety potrzeb, żeby dać prowadzącym znać, jakiego typu zagadnienia interesują Cię najbardziej.

Zgłoszenia są do poniedziałku poprzedzającego spotkanie. Linki do spotkań zostaną rozesłane dzień przed spotkaniem do zgłoszonych osób.

Do zobaczenia!