TRInO – „Harcerze na Woli”

TRInO – „Harcerze na Woli”

Druhny i Druhowie!
Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam nasze własne, hufcowe TRInO stworzone w całości przez Sztab 60-lecia Hufca ZHP Warszawa-Wola. Zachęcamy do jego realizacji szczególnie teraz – podczas tegorocznych ferii zimowych.

Trasę wraz z opisem można znaleźć tutaj.
Niebawem pojawi się ona w oficjalnym wykazie na stronie TRInO PTTK.

Pokonanie tej trasy przybliży Wam historię naszego hufca, a także umożliwi odwiedzenie miejsc związnych z harcerską obecnością w dzielnicy Wola.

Pytania lub wątpliwości związane z TRInO należy przesłać na adres: .

Przypominamy też o możliwości realizacji naszej Odznaki Programowej „Anawa!”. Informacje o niej i innych propozycjach programowych związanych z 60-leciem istnienia Hufca Warszawa-Wola znajdziecie we wpisie o obchodach 60-lecia.

Życzymy powodzenia i dużo dobrej zabawy podczas realizacji hufcowego TRInO!
Czuwajcie!