Spotkanie świąteczne hufca

Spotkanie świąteczne hufca

Druhny i Druhowie!
Zapraszamy kadrę hufcową na tegoroczne spotkanie świąteczne. Chociaż nie przyjdzie nam tego wieczoru spotkać się na Karolkowej i podzielić opłatkiem osobiście, nie znaczy to, że nie chcemy być blisko z Wami w ten świąteczny czas.

Zobaczymy się już w czwartek, 17 grudnia w godzinach 18:00 – 20:30. Bądźmy tego dnia razem! W ramach spotkania będziecie mogli wziąć udział w trzech aktywnościach:

  • Coś dla ciała – zajęcia aktywizujące fizycznie
  • Coś dla ducha – zajęcia wnikające w głąb
  • Coś dla umysłu – wyzwanie dla tęgich głów

Chęć udziału w poszczególnych częściach możecie zgłaszać za pośrednictwem formularza.

Spotkanie hufcowe będzie też dla Was okazją do spędzenia czasu z bliskimi Wam osobami. Dlatego przebieg spotkania jest tak zaprojektowany, aby angażował Was oraz osoby Wam przy spotkaniu towarzyszące. Proponowane aktywności będą tak przygotowane, że będzie trzeba wejść w interakcję z jeszcze jedną osobą.
Jeśli macie ochotę spotkać się z kimś ze swojego najbliższego grona harcerskiego przy tej okazji – instruktorem/ką ze swojego szczepu, członkiem/członkinią zespołu, lub po prostu koleżanką/kolegą – to wykorzystajcie do tego tę okazję. Zachęcamy, abyście łączyli się na spotkanie w grupach. Pamiętajcie o zachowaniu obowiązujących regulacji państwowych!
Waszymi towarzyszami w ten dzień mogą być również Wasi domownicy. Niech i oni czują się zaproszeni do naszej świątecznej zabawy!

Więcej informacji, jak również link do spotkania pojawią się na wydarzeniu na Facebooku.

Do zobaczenia!