Konkurs z okazji Święta Niepodległości

Konkurs z okazji Święta Niepodległości

Druhny i Druhowie!
Już niedługo rozpoczniemy świętowanie 11 listopada… jednak każdy z Nas w zupełnie inny sposób. Zachęcamy, aby pomimo pandemii spędzić ten czas z drużyną – razem, ale czasami na odległość albo zdalnie. Pamiętajmy też, że wychowanie obywatelskie trwa cały rok, ale są dni, w których pewne działania dobrze byłoby podsumować i podkreślić.

Jako Hufiec Warszawa-Wola ogłaszamy konkurs, w którym pokażecie nam jak w ciekawy sposób możecie spędzać Święto Niepodległości.

Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować autorskie zdjęcie z obchodzenia Święta Niepodległości w komentarzu pod specjalnym postem na fanpage’u naszego hufca, który pojawi się 11 listopada o godz. 00.01. Konkurs zakończy się o godz. 23.59.

W konkursie mamy nagrodę w dwóch kategoriach:
1. indywidualnej – za najciekawsze zdjęcie
2. drużynowej – za wrzucenie zdjęć przez jak największą liczbę członków drużyny (musi być podpisane jaka to drużyna)

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj: Regulamin konkursu.pdf
Bezpośredni odnośnik do posta konkursowego, pojawi się tutaj: O tutaj!

Wyniki konkursu można obejrzeć tutaj.

Co możecie zrobić? Wysyłamy parę inspiracji:
Escape Room – w aplikacji genially autorstwa Małgorzaty Ślusarczyk:
https://bit.ly/2TP3Jmt
Questy Niepodległa – zachęcamy do wyjścia z domu (z zachowaniem bezpieczeństwa), kartę można samemu wydrukować i udostępnić harcerzom (albo sami ją wydrukują):
https://bit.ly/34NAlDs
Gra online “Z wizytą u Dziadka” – gra pozwalająca bardziej poznać postać Józefa Piłsudskiego:
https://bit.ly/3kUOJzh
Sprawności z naszej propozycji z 2018 roku:
https://zhp.pl/wp-content/uploads/2018/09/sprawnosc_niepodlegla.pdf
Propozycja programowa “Drużyna Niepodległa”:
http://cbp.zhp.pl/wp-content/uploads/2018/05/Propozycja-programowa-Dru%C5%BCyna-Niepodleg%C5%82o%C5%9Bci.pdf
Zadania lub sprawnści z naszej propozycji programowej “Niepodległa”:
Odznaka-niepodlegla .pdfsprawność – Niepodległa.pdf
…a może: harcerze/ harcerze starsi nagrają filmiki nt. Ojców niepodległości, podczas których będą prezentować swoje postacie? Albo spróbują przebrać się w stroje z 20 lecia międzywojennego, aby bardziej wczuć się w klimat. 

Pamiętajcie, powyższa lista stanowi jedynie zbiór inspiracji do działania. Na YouTubie również możecie znaleźć moc filmów wprowadzających w klimat i skłaniających do przemyśleń. Najważniejsze to byście działali tego dnia wspólnie ze swoimi podopiecznymi.

Kontakt w sprawie konkursu:

CZUWAJ!