Zbiórka hufca na koniec roku harcerskiego 2019/2020

Zbiórka hufca na koniec roku harcerskiego 2019/2020

Czuwajcie Drużynowi i Drużynowe!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na zbiórkę hufca na koniec roku szkolnego 2019/2020! Zapraszamy także Rodziców zuchów oraz harcerzy!

Zbiórka odbędzie się na terenie Woli oraz Bemowa. Zachęcamy do wyjścia i wcielenia się w rolę detektywów. Zapoznacie się z ciekawostkami dotyczącymi historii dzielnic, hufca, oraz naszych jednostek. Może razem uda nam się odkryć zapomniane wątki historii?
Pamiętajcie, nie musicie odwiedzać wszystkich punktów (ale oczywiście do tego serdecznie zachęcamy). 

Czas trwania zbiórki: 10.00-15.00 w dniu 20.06.2020 r. (sobota)

O 15:30 odbędzie się na żywo live z naszą Komendą Hufca oraz odczytanie rozkazu na zakończenie roku harcerskiego.

Abyśmy wszyscy razem mogli być na apelu, prosimy o przesłanie do 17.06.2020 r. zdjęć pojedynczych zuchów i harcerzy z Waszej drużyny na adres: W miarę możliwości prosimy też o przesłanie nagranych okrzyków Waszych drużyn (np. poprzez aplikację Teams). To nie koniec naszych próśb! Prosimy, aby każdy drużynowy nagrał siebie jak składa meldunek – tak samo do 18.06.2020 r. 
Wszelkie pytania techniczne prosimy kierować do dh. Oscara Perlińskiego.

Zuchy i harcerze –> zachęcamy do udziału z rodzinami, punkty będą dostosowane do rodzinnych wojaży.
Harcerze starsi i wędrownicy –> zachęcamy do udziału w patrolach 2-3 osobowych.
* Cały czas pamiętajcie o bezpieczeństwie i odległościach (min. 2 metry od osób, których nie znacie, a możecie spotkać podczas zbiórki). 

Propagujemy zdrowy tryb życia. Zachęcamy od 8:00 do 20:00 na pokazanie wszystkim wolskim, bemowskim i staro babiańskim zuchom i harcerzom, ile w ciągu dnia zdobędziecie kilometrów w każdym możliwym sposobie (np. jazda na rowerze, bieganie, chodzenie, jazda na rolkach, itd.). Dla najaktywniejszych będą nagrody! 😉
* Aby móc uczestniczyć we współzawodnictwie należy założyć profil na Endomondo i dołączyć do stworzonej rywalizacji. 

http://www.endomondo.com/challenges/43839274

W czasie zbiórki odbędzie się quiz z wykorzystaniem wiedzy możliwej do zdobycia na punktach w trakcie zbiórki, ale w razie czego można go też wykonać w domu – będzie Was ograniczał tylko czas zakończenia quizu. 

Dodatkowo odbędą się kalambury – gdzie z innymi drużynami będziecie mogli poodkrywać ciekawe hasła harcerskie. Która drużyna będzie najbystrzejsza?  
Prosimy o śledzenie relacji na Facebooku – więcej informacji niebawem! Tam też będą załączone potrzebne materiały do gry.

CZUWAJ!