XL Zlot Żółtego Liścia

Druhny i Druhowie!

W tym roku zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia roku harcerskiego podczas XL Zlotu Żółtego Liścia wszystkich Drużynowych i Przybocznych z gromad i drużyn naszego hufca wraz z kadrą hufca i komendami szczepów.

Jubileuszowa edycja naszego Zlotu będzie poświęcona Harcerskiemu Systemowi Wychowawczemu w najlepszym wydaniu czyli praktycznie, blisko natury i w gronie kadry hufca.

Pochylimy się nad uchwałą metodyczną wraz z nowym systemem instrumentów metodycznych. Przeprowadzimy obowiązkowy warsztat „HSW w praktyce”, podyskutujemy i pośpiewamy przy ognisku oraz skorzystamy z walorów okolicy podczas gry terenowej i innych aktywności!

Termin: 16-18 września 2022 r.

Miejsce: Nowinki obok Zalesia Górnego, Baza Hufca ZHP Piaseczno

Warunki: Polowe – nocleg pod własnymi namiotami, obiad gotowany na własnych kuchenkach turystycznych lub kuchniach polowych

Koszt: ok. 45 zł; w cenie planujemy: nocleg, produkty na sobotni obiad, pamiątkową plakietkę, materiały na warsztaty, ognisko i atrakcję programową

Zgłoszenia: Do 2 września za pośrednictwem formularza, który znajduje się tutaj

Jeśli pojawią się pytania, kierujcie je na adres .

Serdecznie zapraszamy w imieniu
KSI, Namiestnictw, ZKK i Komendy Hufca!