Zbiórka na koniec roku harcerskiego 2020/2021

Druhny i Druhowie,
serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w zbiórce kończącej rok harcerski 2020/2021 oraz podsumowującej obchody 60-lecia istnienia naszego hufca.

W programie: gra terenowa, apel dla rad drużyn, kawiarenka instruktorska.Zbiórka odbędzie się 19.06.2021 r. (sobota), i rozpocznie się grą terenową w godz. 10.00-14.00 na terenie dzielnic Wola i Bemowo m.st. Warszawy.
Patrole powinny liczyć od 4 do 10 osób.

Gra przeznaczona jest dla gromad i drużyn, zgłoszenia do 13 czerwca br., za pomocą formularza: https://bit.ly/3vYhUqA

Po grze, o godz. 14.30 przy Amfiteatrze Bemowo odbędzie się uroczysty apel kończący rok, a po apelu kawiarenka instruktorska, o której więcej informacji wkrótce. 🙂

W apelu mogą wziąć udział rady drużyn i instruktorzy.

Instrukcje i zasady udziału w zbiórce zostaną przekazane drużynowym drogą mailową.

Do zobaczenia!

Czuwaj! ⚜️