XXXVIII. Zlot Żółtego Liścia

Druhny Drużynowe! Druhowie Drużynowi!

Serdecznie zapraszamy Was i Wasze rady drużyn na tegoroczny Zlot Żółtego Liścia. W tym roku zapraszamy Was na wspólną przygodę, podczas której wykorzystamy możliwości jakie daje nasze miasto i odkryjemy jego mniej znane atrakcje m.in. dokładniej poznamy Wisłę i jej uroki. Przy okazji zdobędziemy sporą dawkę inspiracji, wymienimy się pomysłami, zmierzymy się z wyzwaniami oraz podejmiemy się służby. Będziemy biwakować na łonie natury, pod namiotami oraz gotować na kuchni polowej. Przygotowując się do zlotu pamiętajcie o tym, że „harcerz miłuje przyrodę” czyli zadbajcie o to aby został po nas jak najmniejszy ślad (w tym jak najmniej śmieci!).

Poniżej przesyłamy podstawowe informacje organizacyjne:

termin: 13-15.09.2019

miejsce: magiczne miejsce w Warszawie (szczegóły już wkrótce!)

cena: 65 zł (w tym: nocleg, ognisko, sobotni obiad, całe mnóstwo atrakcji programowych)

Do każdego uczestnika hufiec dołoży minimum 40 zł jako inwestycję w kadrę 😉

Wpłaty: do 8 września 2019 r. na rachunek bankowy hufca nr 39 1140 1010 0000 2716 8500 1003 tytułem: DSCZ ZŻL nazwa drużyny. W tym terminie należy również przesłać listę odpłatności na adres

zgłoszenia: za pośrednictwem formularza dostępnego dla osób posiadających konto @zhp.net.pl do 31 sierpnia 2019 r.

w programie: ognisko, całodzienna gra z atrakcjami i mnóstwem inspiracji, służba, zdobywanie sprawności, giełda pomysłów

ekwipunek, który należy zabrać na zlot:

• namiot turystyczny
  • karimaty
  • śpiwory
  • wygodne ubrania odpowiednie na każdą sytuację pogodową
  • kompletny mundur
  • rzeczy do mycia w warunkach turystycznych
  • bidony na wodę do picia
  • sprzęt do gotowania na kuchni polowej i jedzenia w warunkach turystycznych
  • bilet dobowy ZTM/karta miejska na sobotę

Włączcie się z nami do wspólnej przygody 😊