Warsztaty “Projektuj wniosek”

Chcesz wiedzieć jak tworzyć projekt dla Grantodawcy? Chcesz nauczyć się jak formułować wniosek i spróbować swoich sił w pracy projektowej?
Jeśli tak, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!
Podczas warsztatów poznasz zagadnienia z metodologii tworzenia projektu, czyli:
– czym jest projekt, czym różni się projekt od wniosku,
– jak charakteryzować grupę uczestników,
– jak określać cele,
– jak wybierać metody działań,
– jak planować zadania, jak określać rezultaty,
– jak monitorować i oceniać.
Wszystkie te elementy to podstawa dobrego projektu i dobrego wniosku.

Termin: 19 stycznia 2019 r. (sobota), w godz. 10.00-16.00
Miejsce: Stanica Hufca ZHP Warszawa-Wola, ul. Karolkowa 53a

Warsztaty skierowane są głównie do instruktorów Hufca ZHP Warszawa-Wola z otwartą próbą podharcmistrzowską lub zamierzających otworzyć ww. próbę.
W związku z przygotowaniem się do realizacji zadania z próby podharcmistrzowskiej dotyczącego pozyskiwania środków.
(Udział w warsztacie nie realizuje wymagania dotyczącego pozyskania środków z próby phm.)

Liczba miejsc ograniczona, max. 12 osób.

Koszt: 5 zł/os. (na zakup podstawowych materiałów programowych).
Po potwierdzeniu uczestnictwa ze strony organizatorów należy przelać środki na konto kształceniowe Hufca.
Numer konta: 82 1140 1010 0000 2716 8500 1005
Tytuł przelewu: DSCZ imię i nazwisko uczestnika Warsztat “Projektuj wniosek”

Zgłoszenia należy składać za pomocą formularza, do 17.01: https://bit.ly/2qW2SSw

Prowadzący: phm. Daniel Szatkowski – Instruktor Hufca ZHP Warszawa-Wola, posiada doświadczenie w pisaniu jak i realizowaniu hufcowych wniosków dotacyjnych realizowanych na poziomie dzielnicy. Zawodowo zajmuje się aktywizacją społeczną młodzieży, koordynuje działania Miejsca Aktywności Lokalnej oraz jest koordynatorem wolontariatu w instytucji miejskiej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres:

Zobacz nasze wydarzenie na Facebooku!

phm. Katarzyna Kuligowska
Szef ZKK