Zbiórka specjalna hufca na 11 listopada

Druhny i Druhowie!
11 listopada to data wyjątkowa dla każdego Polaka. Z tej to okazji, hufiec Warszawa Wola przygotował dla Was, drogie zuchy i drodzy harcerze, grę terenową o minionym stuleciu. Prawie każda ulica, którą idziecie do szkoły, kryje za sobą wspomnienia z dawnych lat. Liczne pomniki, miejsca pamięci, i nie tylko one przypominają o tym, co działo się przed i po 1918 roku.
Korzystając ze współczesnych technologii zwiedzicie wolskie rejony w poszukiwaniu różnych zadań, od inscenizacji, przez twórczą kreatywność aż do zagadek logicznych włącznie.
Od każdego patrolu wymagamy sprawnego smartphone’a z aplikacją do skanowania QR kodów, aparatem i dostępem do Internetu.

Miejsce: Gra rozpocznie się i zakończy przy pomniku Polegli Niepokonani (patrz mapa).
Godzina: Harcerzy, Harcerzy starszych i Wędrowników zapraszamy na godzinę 10, a zuchy na godzinę 11. Sama gra potrwa do okolic godziny 14, a zakończy się apelem o 14.15.
Patrole: Proponujemy aby patrole harcerskie liczyły od 4 do 8 osób, zuchy zapraszamy całymi gromadami.
Zgłoszenia: Patrole zgłaszają się pojedynczo do 31.10 poprzez formularz: https://bit.ly/2P8K1hw

Wszystkich chętnych zapraszamy na apel, zgłoszenia do 10.11 poprzez formularz: ttps://bit.ly/2DTR907

Podczas apelu zostaną przyznane plakietki “100 sprawności na 100 lat” oraz hufcowa odznaka “Niepodległa”.

Szczegóły, zasady oraz regulamin znajdziecie tutaj: Odznaka Niepodległa 2018

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub chęci uzyskania merytorycznego wsparcia zapraszamy do kontaktu z phm. Magdaleną Wilczyńską̨ pod adresem:

Zobacz nasze wydarzenie na Facebooku!