Kurs drużynowych starszoharcerskich

Druhny i Druhowie,
w naszym hufcu organizowany jest kurs drużynowych starszoharcerskich, na który serdecznie zapraszamy!
Poniżej wszystkie niezbędne informacje:

Terminy:
I biwak – 24-28.01.2018r.
I zbiórka – 10.02.2018r.
II biwak – 23-25.03.2018r. (prowadzenie zajęć podczas Marzanny Starszoharcerskiej)

Cena: (w przypadku rezygnacji uczestnika po terminie wpłaty koszty noclegu i wyżywienia nie będą zwracane)
* 400,00 zł dla uczestników z Hufca ZHP Warszawa-Wola
* 440,00 zł dla uczestników z reszty świata
Dane do przelewu zostaną wysłane w informacji zwrotnej po zakwalifikowaniu się na kurs.

W cenie kursu: zakwaterowanie, pełne wyżywienie, materiały programowe, zaplanowane atrakcje oraz gadżet kursowy; dojazd we własnym zakresie.

Zgłoszenia:
Aby zgłosić się na kurs należy wypełnić formularz podany poniżej. Termin zgłoszeń upływa 17.12.2017r. o godz. 23:59!
Liczba miejsc ograniczona! (maksymalnie 20 osób)

Warunki uczestnictwa:
* Rocznikowo 16 lat;
️* Ukończony kurs przewodnikowski;
* Dostarczenie pozytywnej opinii komendanta macierzystego Hufca (nie dotyczy Woli);
* Oddanie karty uczestnika oraz dokonanie wpłat;

Warunki ukończenia kursu:
* Aktywny udział w zajęciach;
* Przeczytanie książki o tematyce harcerskiej (przed kursem przekażemy proponowane lektury);
* Poprowadzenie zajęć podczas Marzanny Starszoharcerskiej 2018;
* Zrealizowanie projektu z zastępem;
* Zdobycie sprawności trzygwiazdkowej;

Kontakt:
Kurs drużynowych starszoharcerskich organizowany jest przez Zespół Kadry Kształcącej oraz Namiestnictwo Starszoharcerskie.
Pytania, wątpliwości i wszelkie inne sprawy zgłaszajcie do pwd. Marianny Cieślak na adres:
lub do namiestniczki starszoharcerskiej phm. Anny Paradowskiej na adres:

Zobacz nasze Wydarzenie na Facebooku!