Marzanna Starszoharcerska

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję Marzanny Starszoharcerskiej, która odbędzie się 24-26.03. Przypuszczalnie ktoś mógł usłyszeć, że będzie to inny termin, jednak trzeba potwierdzić i sprostować, że będzie to 24-26. marca.

Termin: 24-26 marca 2017 (można przyjechać w piątek lub w sobotę)
Cena: 50zł
Zgłoszenia: do 06.03.2017 za pomocą e-formularza
Wpłaty: do 17.03.2017
Obrzędowość: Gwiazdy rocka i nie tylko

Zgłaszać należy się zastępami. Nie muszą to być zastępy, które obecnie działają/istnieją.

Zgłoszenie ma obejmować grupę 4-7 osób. Zastępowy/Patrolowy NIE MUSI mieć 18lat. Z patrolem czy nawet z drużyną nie MUSI jechać drużynowy.

Konieczna jest jednak 1 osoba dorosła (opiekun) na każde 20 osób. Na zlocie na grach patrol nie będzie poruszał się z opiekunem, jedynie z patrolowym.

Pytania: na adres lub indywidualnie do członków sztaby (mail, tel. FB)

Ale najważniejsze jest to, że to impreza robiona specjalnie dla HS-ów! Będzie bombowo, wystrzałowo i w ogóle najlepiej, dlatego koniecznie musicie się na ten zlot wybrać!

Pozdrawiamy,
Sztab organizacyjny