Kurs Przewodnikowski

Serdecznie zapraszamy przyszłych instruktorów na kurs przewodnikowski organizowany przez ZKK Hufca ZHP Warszawa Wola

„Przewodnik: Poznaje siebie i motywy swojego postępowania. Jest wzorem dla harcerzy. Ma uzdolnienia przywódcze. We współdziałaniu z dziećmi i młodzieżą znajduje radość, umie być starszym kolegą i przewodnikiem. Świadomie stosuje metodę harcerską do realizacji celów wychowawczych. Ma poczucie odpowiedzialności za pracę i powierzony zespół. Bierze aktywny udział w życiu hufcowej wspólnoty.”

Termin: 27-29.11.15/ 4-6.12.15/ 8-10.01.16
Cena: 170zł która obejmuje noclegi, obiady, materiały programowe.
Warunki uczestnictwa:

• min. 16 lat rocznikowo
  • zgoda od bezpośredniego przełożonego przedstawiona przy rozpoczęciu kursu
  • złożone przyrzeczenie harcerskie

Zgłoszenia są przyjmowane do 8.11.15r poprzez formularz https://kurs_pwd.zgloszenia24.pl/ (ograniczona liczba miejsc; Kurs w pierwszej kolejności dedykowany jest dla przyszłych instruktorów hufców Warszawa Wola i Grodzisk Mazowiecki)

Kontakt z komendantką kursu phm. Katarzyną Kuligowską BOKK/822/2015

Wydarzenie na Facebook’u