Święto Pieczonego Ziemniaka 2019

Święto Pieczonego Ziemniaka 2019

Rekrutacja Trwa!

Zgodnie z rozporządzeniem zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w rekrutacji.
Obowiązek stawienia się do kwalifikacji wojskowej mają zuchy, oraz chętni uczniowie z klas 1-3 szkół podstawowych.
Sprawdzimy Waszą sprawność fizyczną, odwagę i współpracę w grupie, dodatkowo poznacie różne formacje wojskowe, by zadecydować, która Wam się najbardziej podoba, oraz dowiecie się co ma wspólnego husaria z czołgami

Wszystkie jednostki mają obowiązek zapoznania się z regulaminem wydarzenia, oraz zgłosić swoją kandydaturę przez formularz do 20.09.2019 r., a na koniec podać dokładną liczbę rekrutów w terminie 28.09.2019 r.

Widzimy się 5.10.2019 r. na terenach poligonu przy małej strzelnicy WAT przy wejściu od ul. Galileusza.
Rekrutacja trwa od godziny 10.30 do 15.00.

Zgłoszenia poprzez formularz: https://bit.ly/2kmyjWth

Regulamin
czyli to, czego prawdziwy Rekrut MUSI przestrzegać!

Po pierwsze: Gra zarówno zaczyna, jak i kończy się przy punkcie werbunkowym. Mali rekruci w patrolach meldują swoją obecność i wypełniają swoje legitymacje rekruta. BEZ WYJĄTKU, gdyż tak sprawdzimy waszą liczebność.

Po drugie: Godzina powrotu jest wyznaczona, o tej porze każdy patrol ma się stawi na punkcie werbunkowym. Przypominamy, że w wojsku obowiązuje dyscyplina i nie ma miejsca dla spóźnialskich.

Po trzecie: Apel rozpocznie się o 14:30. Punktualnie bez względu na wszystko, powtórzę, wszystkie patrole mają się stawi PUNKTUALNIE, inaczej dowódca podejmie drastyczną decyzję o przyznaniu spóźnialskim patrolom punktów ujemnych.

Po czwarte: Gromady mają za zadanie zgłosi się 3 tygodnie przed imprezą (20.09), nie jest obowiązkowe podawać dokładną ilość osób, ale dowódca się ucieszy, jeśli drużynowi oszacują do tego czasu, jak wiele młodych rekrutów się pojawi i ile patroli stworzą.

Po piąte: Dokładną liczbę młodych rekrutów, drużynowi powinni podać do 28.09

Po szóste: Młodzi rekruci, którzy nie przynależą do żadnej z gromad, też mają się stawić na punkcie werbunkowym. Tam, dowódca przydzieli was do mniej licznych patroli lub utworzy patrol z waszej grupy.

Po siódme: NIE ZAPEWNIAMY OPIEKUNÓW, dowódca nie będzie pilnował rekrutów, którzy nie należą do żadnej z gromad. Może się uda dołączyć młodego rekruta do powstałych już patroli, ale na wszelki wypadek lepiej będzie gdy młody nie-gromadowy rekrut zabierze ze sobą opiekuna.

Po ósme: Jeśli gromada nie zgłosi patrolu, a mimo to patrol pojawi się na grze, to taki patrol nie ma możliwości zdobycia głównej nagrody.

Po dziewiąte: Do 14:15 powinny zostać oddane karty patrolu. Tu też obowiązuje dyscyplina, bowiem ten patrol, który nie wykona tego na czas, nie będzie miał policzonych punktów z gry.

Po dziesiąte: Każdy, ale to KAŻDY rekrut ma mieć ze sobą BIDON na wodę. Woda będzie dostępna, jednak jak wiemy rekruci są proekologiczni, więc zadbajmy o coś mniej jednorazowego i miejmy własne butelki. Do tego każdy rekrut powinien ze sobą zabrać łyżkę i miseczkę/menażkę.
I wreszcie jedenaste: Każdy rekrut ma być ubrany stosownie do pogody, czy w mundurze czy z mundurem w plecaku, trzeba się na każdą okoliczność p r z y g o t o w a ć.


Mam nadzieję, że każdy zrozumiał. :)

Zobacz nasze Wydarzenie na Facebooku!

CZUWAJ!