Zbiórka na koniec roku harcerskiego 2016/2017

Zbiórka na koniec roku harcerskiego 2016/2017

Serdecznie zapraszamy Was na zbiórkę kończącą rok szkolny, która w tym roku będzie dla naszego hufca wyjątkowym przedsięwzięciem.

Dzięki wsparciu urzędów dzielnic udało nam się pozyskać środki na renowację sztandaru hufca, który od wielu lat tego wymagał. Podczas zbiórki odbędzie się uroczysty apel, na którym przedstawiciele dzielnic (zapewne burmistrzowie) wręczą nam odnowiony sztandar.

Pokażmy siłę harcerstwa i tego jak dużo nas jest :) Niech wiedzą, że warto w nas inwestować i wszyscy wykonujemy wspólnie świetną robotę! To jedyna taka okazja, gdzie możemy się spotkać całym hufcem i nie ukrywam, że bardzo na Was liczymy! #wielkawola #jesteśmysuper

Podczas zbiórki tradycyjnie już odbędzie się gra oraz zostaną wręczone Lilijki za rok harcerski 2016/2017.

Konkrety organizacyjne:
19.06.2017 r.
godz. 17:30-20:15
spotykamy się przy Amfiteatrze w Parku Górczewska
zgłoszenia do 15.06. za pośrednictwem formularza: http://bit.ly/2rBO0Lj